top of page

PRESS ROOM

DLA MEDIÓW I DZIENNIKARZY

Zapraszamy do współpracy media, wydawnictwa. Możemy zapewnić ciekawe materiały dotyczące festiwalu, pomożemy w uzyskaniu wywiadu z naszymi Artystami. Zachęcamy do kontaktu w sprawie współpracy pod adresem media@musictainment.pl

Poniżej przydatne materiały graficzne, informacja prasowa, które można pobrać i wykorzystać do celów wydawniczych.

1200x628-v1.jpg

AKREDYTACJE

Jesteś zainteresowany akredytacją foto lub press na festiwal? Prosimy o kontakt pod adresem media@musictainment.pl

Podeślemy warunki uzyskania akredytacji.

GRAFIKI DO POBRANIA

INFORMACJA PRASOWA

SCYZORYK POWRACA CZYLI SCOOBIEDOO YA

The Legend – Powrót Legendy to sentymentalny powrót do muzycznych korzeni lat 90-tych i do początku hip-hopowego nurtu w naszym kraju. To także spektakularny powrót artysty, który zapoczątkował w Polsce hip-hopowe granie! 25 marca 2023 roku w Arenie Gliwice będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia, podczas którego po wielu latach przerwy ponownie zobaczymy i posłuchamy legendarnego LIROY`a! Razem w kilkutysięcznym tłumie wykrzyczymy ponownie Scoobiedoo Ya! To będzie muzyczna powrót roku 2023! Bilety w sprzedaży od 3.11.2022 na eventim.pl

Zapowiada się dobrze? To jednak nie koniec, ponieważ na tej samej scenie posłuchamy wykonawców, którzy to wszystko budowali! Kaliber 44, Fokus i Rahim, DJ HWR to pierwsi wykonawcy obok Liroya, których ogłosił organizator, agencja Musictainment. Kolejnych dwóch kultowych artystów poznamy niebawem! Kto to będzie? Ta informacja z pewnością będzie szokiem, wielkim zaskoczeniem i pewną sensacją!

Możemy także się spodziewać wielu gościnnych występów. Artyści, których zaprosi na scenę sam Liroy będzie wielu!

Ponadczasowe hity, które zna cała Polska! Niesamowity klimat! Atmosfera doskonałej muzyki! Powrót do przeszłości! To wszystko czeka na nas podczas pierwszej edycji festiwalu The Legend – Powrót Legendy. Nowoczesne wydarzenie w oryginalnej oprawie, przeniesie nas do przeszłości! To będzie z pewnością najważniejszy powrót muzyczny w nadchodzącym roku!

Podczas festiwalu zobaczymy także archiwalne nagrania i urywki koncertów z lat 90-tych. Będzie także można odwiedzić stoiska wystawiennicze czy nawet spotkać artystów podczas sesji autografów!

Obecnie trwa sprzedaż biletów w promocyjnych cenach (pula ograniczona czasowo i ilościowo) na eventim.pl

Link do biletów: https://www.eventim.pl/artist/liroy/

The Legend – Powrót Legendy

Wykonawcy: Liroy, Kaliber 44, Fokus i Rahim, DJ HWR, kolejni artyści zostaną ogłoszeni do 12.12.2022

Data: 25.03.2023

Miejsce: Arena Gliwice

Godzina: 18:00

Bilety: od 79 zł na eventim.pl

bottom of page